Zpracování osobních údajů

Osobní údaje, které nám poskytujete při odeslání formulářů a žádostí, jsou zpracovávány v plném souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Jak s osobními údaji nakládáme?

Vyřízení dotazu a objednávky konkrétního typu podpory

Pokud jste nás kontaktovali e-mailem, telefonicky, prostřednictvím kontaktního formuláře s textem „Vysvětlíme. Zjistíme. Poradíme. Ozvěte se!“, formuláře na webu stránce nabídky a podpory o plné kapacitě kurzu nebo chybějícím vypsaném termínu nebo na sociálních sítích, pak vaše osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail, kraj) zpracováváme pouze pro jednorázové vyřízení vašeho dotazu nebo proto, abychom vás kontaktovali na základě vaší poptávky.

Newsletter ICT revize a pozvánky na akce

Pokud se přihlásíte k odběru novinek prostřednictvím dotazníku „Chcete vědět víc?“ v patičce webu, budeme vám na váš e-mail posílat zajímavé novinky včetně informací o formách podpory pro školy nebo pozvánky na akce. V případě, že nebudete e-maily chtít dostávat, klikněte na odhlašovací odkaz, který je v patičce každého e-mailu.

Další informace najdete na webu Národního pedagogického institutu ČR.