DIGIakce: Letní škola informatiky a robotiky v Trávě (Praha)

23.—24. července 2024 | 9.00—16.30 hodin

ZŠ Trávníčkova, Praha 13

Letní škola informatiky v rámci FZŠ Trávníčkova v Praze 13 představuje vyvrcholení dlouhodobého závazku školy k rozvoji digitálních kompetencí učitelů a žáků. 

S odstupem několika let se na naší škole vyučuje robotika na prvním stupni, což svědčí o naší přední pozici v oblasti technologického vzdělávání již od raného věku. 

Naše škola se pyšní dlouholetou spoluprací s organizací TIB, z.s., s kterou na naší škole již 19 let realizujeme kroužky programování a robotiky pro žáky od 1. do 9. třídy. Tato spolupráce znamená, že jsme nejen vzdělávací institucí, ale i aktivním hybatelem inovací v oblasti digitálního vzdělávání.

Pokračujte na web akce→

Na realizaci DIGIakce se partnersky podílí partnerská organizace, se kterou je NPI ČR dlouhodobě v kontaktu díky DIGIKOALICI, společné platformy MŠMT a NPI ČR na poli digitálního vzdělávání. Členství v DIGIkoalici je ZDARMA, zde najdou zájemci více informací. Obecné informace externích subjektů o možné spolupráci s NPI ČR v digitálním vzdělávání najdete také na speciální stránce pro partnery.


Mohlo by vás také zajímat:


DIGIakce: Inspirujte učitele a ředitele škol příběhem o vaší cestě digitalizací

Dozvědět se více →