Sledujte novinky a trendy

Napříč předměty

Sledujte novinky a trendy

Napříč předměty

Nepřehlédněte aktuální trendy, které hýbou digitálním světem i vzděláváním a kde se děje stále něco nového.
Užitečné informace máme pro každého: 
učitele všech předmětů, ředitele a jejich zástupce, ICT koordinátory i rodiče. 

Umělá inteligence

Nabízíme podporu školám při zavádění umělé inteligence do výuky. Máme pro vás doporučení k využívání AI ve školách, webináře, rozhovory, podcasty, nabídku kurzů a dalšího vzdělávání v oblasti umělé inteligence.

Kybernetická bezpečnost

Máme pro vás informace, rady i podporu pro zajištění kyberbezpečnosti nejen ve škole pro učitele, ředitele, žáky i jejich rodiče. Přímo na kybernetickou bezpečnost je zaměřen podcast KYBcast, který vychází dvakrát měsíčně.

Digitální wellbeing

S nárůstem digitalizace společnosti je spojena i nutnost nenechat se technologiemi přehltit. Zejména u dětí je potřeba rozvíjet dovednost používat digitální technologie k jejich prospěchu. Sledujte naše tipy, jak na to. 

Poslouchejte pravidelně naše podcasty

KYBcast

Jsou jako Cyril a Metoděj, i Maněna s Matějíčkem se pokouší spasit národ v době temna. Jejich podcast KYBcast zaměřený na kyberbezpečnost pomáhá v překotných změnách nejenom lidem z praxe, ale i učitelům, žákům a jejich rodičům.

Škola DIGI IN

Podcast Národního pedagogického institutu ČR věnovaný inspiracím k rozvíjení digitálních kompetencí žáků napříč předměty a do výuky nové informatiky.

DIGIDĚTI ve škole

Podcast s Janem Kršňákem - tvůrcem a lektorem platformy www.digideti.cz, uklidňovatelem rodičů a pedagogů, mediálním filozofem a intuitivním pedagogem.

Hledáte původní stránku Knihovna inspirace? Archiv najdete zde.