Digitální pavlač: ICT koordinátoři, vedení škol či jejich zřizovatelé a partneři v digitálním vzdělávání se setkají online, buďte u toho i vy

7. prosince 2023 | 15.00–⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠17.00

online


Cílem setkání je seznámit ICT školní správce/koordinátory, ředitele škol a zástupce zřizovatelů s možnostmi technických řešení, která jsou vhodná pro nasazení vzdálené IT správy koncových zařízení ve školském prostředí.  


Získáte kontakty na jiné ICT správce/koordinátory, tipy na konkrétní řešení od dodavatelů a firem, kteří Vás pozvou také na navazující setkání a webináře. Po setkání pro Vás síť konzultantů IT guru připraví soupis doporučení a základních osvědčených postupů při rozhodování o nasazení či vylepšení řešení pro vzdálenou správu ICT zařízení ve škole. Účastí na akci Vám nedáme konkrétní zpětnou vazbu na konkrétní produkty a řešení, ale získáte nadhled a pojmenujete si různé varianty řešení situace ve vaší škole. 

V cyklu setkání (cca jednou za 3 měsíce) se budeme průběžně věnovat řešením pro digitální infrastrukturu škol, pro síťová řešení a zálohování dat, nastavení kybernetické bezpečnosti ve škole. I když nemáte čas se zapojit do konkrétních setkání digitálního doupěte, napište nám na itguru@npi.cz a ozveme se Vám s nabídkou další témat pro digitální doupě.